شرکت وسترن دیجیتال شرکت سن دیسک را خرید.!!!

 بزرگ‌ترین شرکت ذخیره‌سازی جهان ، شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital)، باز هم بزرگتر شد.

شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital)،  تولیدکننده سخت‌افزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات کمی پیش از این اعلام کرده بود شرکت سن‌دیسک (SanDisk) را خریده است .اما . ظاهرا شرکت وسترن دیجیتال برای خرید سن‌دیسک با موانع قانونی روبرو بوده ، که اکنون آن‌ها را برطرف کرده است. سن‌دیسک بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده حافظه‌های فلش و کارت‌های حافظه برای دوربین، موبایل و تجهیزات همراه دیگر است. سن‌دیسک علاوه بر حافظه‌های فلش و کارت SD بخش بزرگی از بازار درایوهای SSD را هم در اختیار دارد. سن‌دیسک برای تجهیزات نوت‌بوک دیسک‌های HDD توسعه و تولید می‌کند و با شرکت‌هایی مانند اپل و ... همکاری‌های می کند و برای آن ها انواع محصولات را تولید می‌کند. شرکت سن‌دیسک اظهار داشته  با این اتحاد سعی خواهند کرد شرکت وسترن دیجیتال را به بزرگترین شرکت دنیا در ارائه خدمات ذخیره‌سازی تبدیل کنند.

این معامله به ارزش ۱۹ میلیارد دلار انجام شد و شرکت وسترن دیجیتال را درجایگاهی دست‌نیافتی در بازار تجهیزات ذخیره‌سازی قرار داد.

بازدید 707 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847