معرفی کارت دی وی آر DVR CARD

کارت دی وی آر چیست؟

کارت دی وی آر (DVR CARD)  مانند یک کارت گرافیک یا کارت صدا برای کامپیوتر می باشد. در داخل کیس کامپیوتر نصب می شود و کار اصلی آن ایجاد ارتباط و مدیریت دوربین های مداربسته است. وقتی از کارت دی وی آر جهت مدیریت دوربین های مداربسته استفاده شود، در واقع جای یک دستگاه دی وی آر با کامپیوتر عوض می شود! با نصب نرم افزار کارت دی وی آر بر روی کامپیوتر اکثر امور ضبط، پخش و نگهداری تصاویر در کامپیوتر انجام می شود. مطمئنا استفاده از کارت های دی وی آر نیازمندی هایی دارد که شاید کمی نامتعارف و جزء معایب سیستم به نظر برسد، اما استفاده از کارت های دی وی آر گاها مورد استفاده قرار می گیرد. 

کامپیوتر شما مانند دستگاه DVR باید بصورت مداوم روشن بماند ! در صورتی که کامپیوتر خاموش شود ضبط و پخش متوقف می گردد. شاید برای روشن بودن مداوم کامپیوتر شما نیازمند کیس و قطعات با کیفیت باشید و تصاویر شما بر روی هاردیسک کامپیوترتان ذخیره می گردد. مشکل دیگری نیز وجود دارد ! شاید دستگاه DVR را به خاطر کم حجم بودن بتوان جابه جا کرد و از رویت دیگران مخفی نمود، اما برای کامپیوتر این موضوع کمی دور از ذهن است ! 

بازدید 6282 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847