دوربین های بولت چیست؟

دوربین بیرونی یا بولت (bullet) در اصطلاح لغت به معنای لوله یا گلوله می باشد. همانطور که در شکل مشاهده می کنید شکل ظاهری بدنه این دوربین ها استوانه ای شکل می باشد.

 

کاربرد دوربین های بولت

دوربین های بولت معمولا از مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی برخوردار هستند که به صورت مقاوم در برابر آب و رطوبت بوده، البته در نظر داشته باشید که این بدان معنا نیست که این دوربین ها را در آب قرار دهید به همین منظور با توجه به ظاهر آنها و استحکامشان در محیط های صنعتی و فضاهای بیرونی که در معرض بارش باران و رطوبت قرار می گیرد استفاده می شوند. از لحاظ کیفیت تصویر هیچ گونه محدودیتی نداشته و همانند دوربین های دیگر میباشد که به دو صورت (آنالوگ) و IP ( شبکه )  می باشند. همه انها دارای IR (دید در شب) می باشند و نسبت برخی از دوربین های دام از کیفیت بالاتری در شب برخوردار می باشد. چراکه بعلت داشتن کیس بزرگتر، مازون قرمز یا ال.ای.دی های بیشتری را می توانند درون خود جای دهند.

 

زاویه دید و لنز دوربین های بولت

لنز این دوربین ها همانند دوربین های دیگر به صورت لنز ثابت (fixed lenz) و لنز متحرک (varifocal lenz)  می تواند متفاوت باشد. لنز ثابت این دوربین ها معمولا با لنزهای  3.6 میلیمتری با زاویه ای حدود (۷۰ درجه) ، 6 میلیمتری با زاویه ای حدود (۵۰ درجه) یا 12 میلیمتری با زاویه ای حدود (۲۵ درجه) مونتاژ می شوند. لنزهای متحرک این دوربین ها با اندازه های  9 - 3 میلیمتر با زاویه حدود ( ۳۵ تا ۸۰ درجه ) ، 12 - 2.8 میلیمتر با زاویه حدود ( ۲۵ تا ۸۵ درجه) می باشند. البته بعلت قابل مونتاژ بودن دوربین های مداربسته، امکان نصب لنزهایی با زاویه و درجه های دیگر نیز میسر است.

بازدید 13693 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847