موشن دتکتور چیست؟

موشن دتکتور (Motion Detector) یا تشخیص حرکت یکی از قابلیت های کاربردی و رایج سیستم های ضبط دوربین مداربسته می باشد. 

نحوه عملکرد

در این مکانیزم پردازنده در هر لحظه یک فریم را با فریم های قبل و بعد آن مقایسه می کند و از طریق تشخیص میزان تغییرات در تصاویر متوالی حرکت را شناسایی می کند.

مزایای موشن دتکتور

از طریق استفاده از موشن دتکتور شما میتوانید سیستم ضبط دوربین مداربسته خود را به طوری تنظیم کنید که فقط  در زمان حرکت و تغییرات در صفحه ضبط کند. این قابلیت باعث می شود حجم فایل های ضبط شده شما به شدت کاهش یابد و مدت زمان ذخیره تصاویر داخل هارد دستگاه افزایش پیدا کند . و باعث سهولت در پیدا کردن تصویر خاصی در مدت مشخص می شود. استفاده از مکانیزم موشن دتکتور تصویری به عنوان دزدگیر قابل اجرا نیست . زیرا که این مکانیزم  تنها به تغییرات فیزیکی حساس نبوده و با هر نوع تغییری از لحاظ فیزیکی و یا حتی تغییرات نور در صفحه دزدگیر شمارا فعال میکند .

معایب موشن دتکتور

از معایب موشن دتکشن تصویری حساسیت آن نسبت به تغییرات در تصویر است نه حرکت فیزیکی . این حساسیت باعث خواهد شد هر گونه تغییر ناگهانی در تصویر مثل تغییر ناگهانی نور را به عنوان جسم متحرک شناسایی کند.

بازدید 730 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847