عیب یابی دوربین مداربسته

چه عواملی باعث ایجاد عیب و ایراد می شود؟

قطع بودن یا مشکلاتی که برای ضبط دوربین مداربسته ایجاد میشود به 4 بخش اصلی ارتباط دارد.

خراب یا معیوب بودن دوربین

خرابی دوربین مداربسته دلایل و انوع مختلفی دارد مانند: قطع کامل تصویر ، افت کیفیت شدید ، و یا از کار افتادن دید درشب دوربین و ... که در این مواقع دوربین را باید به نمایندگی ارائه خدمات گارانتی ارسال کرد.

قطع بودن منبع تغذیه دوربین ها


با قطع بودن منبع تغذیه دوربین ها تصویر کاملا قطع و سیاه می شود در صورت نیم سوز بودن آداپتور ها یا ضعیف بودن آن ها معمولا باعث بوجود آمدن اختلالاتی در تصویر و یا تار بودن ( حاله سفید رنگ ) دوربین ها در شب و جاهای تاریک می شود .

قطع بودن کابل تصویر دوربین ها

این مشکل با قطع شدن کابل تصویر در مسیر کابل کشی و یا قوی نبودن اتصالات BNC بوحود می آید .برای اطمینان از سالم بودن کابل تصویر میتوان یک سره کابل هارا اتصال کوتاه کرده و از سره دیگر با اهم متر کابل را چک کنید .

عدم ضبط تصاویر


عدم ضبط تصاویر یکی از مشکلات رایج دوربین مداربسته می باشد این مشکل معمولا به علت خرابی هارد دیسک می باشد . اگر داخل تنظیمات دستگاه هارد را شناسایی و در حالت نرمال نشان داد باید تنظیمات ضبط را چک کنید.

نکته : در صورت نداشتن اهم متر و یا آشنا نبودن به نحوه کار آن می توانید دوربین و یا منبع تغذیه  را با دوربین دیگر جابجا کنید تا از خرابی کابل و یا آداپتور و حتی خوده دوربین اطمینان حاصل کنید.
بازدید 952 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847