دوربین مداربسته پلاک خوان

دوربین مداربسته پلاک خوان باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟
رزولوشن تصویر دوربین

مهمترین و اصلی ترین خصوصیت این دوربین ها رزولوشن آنها می باشد . هرچه رزولوشن بالاتر باشد وضوح تصویر برای خواندن پلاک بالاتر است.

 مکانیزم WDR

این میکانیزم اثرات منفی نور زیاد و تابش مستقیم آن به لنز را کم میکند. از انجایی که معمولا دوربین های پلاک خوان در معرض ضد نور شدید هستند استفاده از دوربین با چنین قابلیتی بسیار مهم است. 
دارای بودن دید در شب دوربین ها نیز یکی از خصوصیات مهم می باشد که باید به آن توجه کرد. برد دید در شب دوربین باید طوری انتخاب شود که در حد برد پلاک خوانی دوربین باشد. 

پلاک خوانی در دوربین های انالوگ

با این وجود دوربین های مداربسته انالوگ با کیفیت خوب در فواصل کم امکان تشخیص پلاک را فراهم می کنند. برای افزایش برد پلاک خوانی در دوربین های انالوگ از لنزهایی با فاصله کانونی بالاتر استفاده می شود. به این صورت زاویه دید شما کمتر شده و عمق دید بیشتر می شود برای مثال با یک لنز 12میلی متری شما زاویه دیدی  25 درجه ای خواهید داشت اما امکان پلاک خوانی تا برد 10متر برای شما فراهم می شود. 


پلاک خوانی در دوربین های مداربسته دیجیتال یا شبکه

پلاک خوانی در دوربین های مداربسته شبکه با دیجیتال با توجه رزولوشن بالاتر و کیفیت آنها به مراتب ساده تر است. این دوربین ها دارای برد دید در شب بهتری هستند. و قابلیت های بیشتری از جمله زوم کردن و... دارند .نحوه کار این دوربین ها به این صورت هست که دوربین های مداربسته تحت شبکه امکان استفاده از نرم افزارهای پردازش تصویر را دارند .به گونه ای که نرم افزارهای تشخیص پلاک به شما این امکان را می دهند که پلاک تمامی خودروهای وارد یا خارج شده را دخیره و جمع آوری کنید. از این طریق شما میتوانید حتی ورود خودروهایی که دارای پلاک غیر مجاز هستند محدود کنید.  به همین علت هزینه دوربین های تحت شبکه خیلی بالاتر از دوربین های آنالوگ می باشد.

بازدید 915 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847