اجزای تشکیل دهنده دزگیر اماکن

دستگاه مرکزی یا پنل دزدگیر اماکن

تمام فرمان ها از طریق دستگاه مرکزی صادر می شود و همچنین عملکرد و ارتباط بین کلیه اجزای این سیستم را کنترل می کند.

 

چشمی ها (سنسور تشخیص حرکت)

چشمی ها انواع مختلفي دارند که امروزه رایج تربن آنها چشم هاي مادون قرمز (PIR) می باشند. اين چشمی ها یا سنسورهای حرکتی فضاي مقابل خود را با اشعه مادون قرمز تحت پوشش قرار مي دهند و چنانچه حرکتي اتفاق بي افتد رله داخل چشمی، براي چند ثانيه قطع مي شود و سيستم مرکزي با فرمان دادن به آژير آن را به صدا در مي آورد.

 

باطری بک آپ

پنل های دزدگیر اماکن دارای پلان باطری پک آپ هستند. در صورت نصب باطری بک آپ زمانی که برق قطع می شود دستگاه مرکزی برق خود را از باطری تامین می کند. معمولا باطری های 4.5 آمپر و 7 آمپر 12 ولت برای پنل ها مورد استفاده قرار می گیرند.
اين باطري ها از نوع خشک نیکل کادمیم هستند که توسط دستگاه مرکزي دزدگير شارژ مي شوند.

 

آژیر و بلندگو

بلندگو  ابزاری جهت پخش صذای آژیر می باشد که در صورت فعال شدن پنل به صدا در می آید.

 

تلفن کننده

دستگاه یا کی پدی (keypad) می باشد که شما به وسیله آن می توانید تعداد محدودی از شماره تلفن های دلخواه خود را وارد کنید تا در زمان فعال شدن پنل مرکزی با شماره ها تماس گرفته می شود و صدای آژیر و یا پیام ضبط شده ای در پنل پخش خواهد شد.

 

ریموت کنترل

یک فرستنده رادیویی است که ظاهری مانند ریموت دزدگیر خودرو دارد و شما با آن قادر به فرمان دادن فعال و یا غیر فعال کردن پنل و برخی از فرمان های تعریف شده دیگر در پنل می باشید.

 

پیزو (siren)

آژیر 12 ولتی کوچکی است که داخل دستگاه مرکزی دزگیر نصب می شود. آژیر های پیزو اشکال مختلفی دارند که بعضی از آنها همراه با فلاشر در کنار پنل مرکزی نیز قابل نصب است.

بازدید 1604 دفعه

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت کالا، شرکت فنی مهندسی آدره را از طریق کانال تلگرام، سایت آی.تی بازار، سایت بامیلو، سایت ایسام دنبال نمایید. همچنین جهت تامین کالای خود با بهترین قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. 

درباره وب سایت

 وب سایت دوربین مداربسته با هدف معرفی و فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری ایجاد گردیده است. همچنین با انتشار مقالات و مطالب آموزشی سعی بر آن دارد که مشتریان از علم و دانش کافی قبل از خرید و راه اندازی سامانه های حفاظتی و نظارتی برخوردار شوند.

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از مطهری
کوچه تهمتن، پلاک6 ، واحد26
info (@) wificctv.ir
021.88544302
021.88544303
021.88544304
0936.2205754
021.88756847